Mėsos – Daržovių Iešmeliai Teriyaki ir Medaus Marinate su Sūriniu Padažu

pinit View Gallery 3 photos

Mėsos – Daržovių Iešmeliai Teriyaki ir Medaus Marinate su Sūriniu Padažu

Pasiruošimo Laikas 30 min Gaminimo Laikas 60 min Bendras Laikas 1 hr 30 mins Porcijos: 8

Aprašymas

Mėsos - daržovių iešmeliai Teriyaki ir medaus marinate su sūriniu padažu.

Ką panaudojam?

Kaip gaminam?

 1. Pasiruoršiam marinatą - glazūrą

  Česnaką ir imbierą supjaustom kuo smulkiau. Viską suberiam į indą, supilam skystą medų, aliejų, Teriyaki padažą, sojų padažą, 1 v.š. j. pipirų. Išmaišom. 3 v.š. marinato atidedam glazūrai. Į glazūrą dar truputį įpilam Teriyaki ir medaus. Išmaišom.

 2. Marinuojam mėsą

  Vištų krūtinėlę, jautieną, š. r. šoninę, supjaustom kubeliais. Užpilam pasiruoštu marinatu, gerai išmaišom ir paliekam marinuotis kol paruošim daržoves ir įkūrsime kepsninę.

 3. Paruošiam ananasą, daržoves ir surenkam iešmelius

  Ananasą nulupam, išpjaunam šerdį, išmetam. Minkštąją dalį supjaustom kubeliais. Papriką supjaustom skiltelėmis. Svogūnus nulupam ir supjaustom ketvirčiais. Cukiniją supjaustom griežinėliais.
  Ant storesnių, vandenyje išmirkytų, medinių iešmelių sumaunam pamaišydami papriką, šoninę, ananasą, vištieną, svogūnų skilteles, jautieną ir t.t.

 4. Kepam iešmelius

  Kepsninę paruošiame tiesioginiam kepimui apie 180C temperatūroje. Grotelės aukščiausioje pozicijoje. Sudedam pasiruoštus iešmelius ir kepame 15-20 min. kas 3-5 min. apversdami ar sukeisdami, kad vienodai keptų. Aptepam pasilikta glazūra. Apverčiam. Kepam dar kokias 5 minutes. Apverčiam. Aptepam pasilikta glazūra. Kepam dar kokias 3-5 minutes. Iešmelius nuimam ir atidedam šiltai.

 5. Pagaminam padažą

  Į kepsninę įstatom ketaus keptuvę. Įpilam truputį aliejaus. Įdedam ir ištirpinam gabalėlį sviesto. Maišydami įberiam truputį miltų, kol taps vientisa mase. Pastoviai maišydami pilam pieną, kol skystumas tenkins ir viskas susimaišys į vientisą skystoką masę. Pagardinam druska ir pipirais. Suberiam tarkuotą sūrį. Maišydami laukiam kol ištrips. Išmaišom.

 6. Pateikiam ir ragaujam!

  Pateikiam iešmelius apšlakstydami sūriniu padažu ir apibarstydami petražolės lapeliais.
   
  Skanaus! 🙂

...

Daugiau fotografijų rasite mūsų Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/GoGrill.LT/posts/107098491491934

Raktažodžiai: vištiena,jautiena,daržovės,iešmeliai,grill

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *